FERİBOT SEFERLERİ

Marmaris - Rodos Adası arasındaki feribot seferlerimiz 16 Nisan 2022 tarihinde başlayacaktır.

Fethiye - Rodos Adası arasındaki feribot seferlerimiz başlamıştır.

* Dönüş tarihinizi sonradan değiştirme olasılığınız var ise lütfen bilet alımınızın hemen sonrasında, bize info@marmarislines.com adresine elektronik posta göndererek bildiriniz. Biletin dönüşünün açığa alınması işlemi telefon ile yapılamamaktadır. Biletin dönüşünün açığa alınması işlemi sisteme kayıtlı elektronik posta adresiniz üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde dönüş tarihinizi sonradan değiştirmeniz mümkün olamayacaktır.
Onay Resmi
Dilerseniz resmin üzerine tıklayarak yenileyebilirsiniz
Resim Kodu:

Rezervasyon yapmak için neden siteye kayıt olmalısınız ?

* Unutmayınız ki yapmayı planladığınız rezervasyon uluslararası bir bilet rezervasyonudur.
* Bu kayıt bize yapılacak olan rezervasyon ile ilgili kişiye gerektiğinde ulaşımımızı sağlayacaktır.
* Devamı için lütfen " Siteye Yeni Kayıt " düğmesine tıklayarak "Sisteme Kayıt Sayfası" nı ziyaret ediniz.4S Turizm Ltd. Şti.


4S Turizm, 1997 Yılında Marmaris'te kurulmuş olan bir limited şirkettir.

4S Turizm’in çalışma alanları içerisinde hem bilgi teknolojileri hemde turizm teknolojileri bulunmaktadır. 1997 yılından bu yana şirketimizin geliştirmiş olduğu sistemler ve websiteleri üzerinden gerek gerçek kişilere gerekse de tüzel kişilere turizm amaçla hizmetler vermektedir. Bu sistemler ve websiteleri, mavi yolculuk rezervasyonları, otel konaklama rezervasyonları, araç kiralama rezervasyonları, günlük gezi rezervasyonları, feribot biletleri, havalimanı, otel ve tatil yöreleri arasındaki transferler ve mavi yolculuk tekne kiralama rezervasyon işlemlerini yapmaktadır.

4S Turizm Ltd. Şti.'i, Vodafone Türkiye’nin Koçnet Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Koçnet”) şirketini satın alma sürecini tamamladığı Kasım 2011 yılına kadar Koçnet Çözüm Ortağı olarak hizmet vermiştir.ÖNEMLİ UYARILAR

* Sitemizdeki kalkış saatleri ülkelerdeki yerel saatlerdir.

* Türkiye saati ile Yunanistan saati arasında 1 saat farkı bulunmaktadır.

* Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhriyeti'ne (KKTC) giriş çıkış damgası bulunan Türk vatandaşlarının Yunanistan'a girişlerine Yunan Resmi Makamlarınca izin verilmemektedir. Bu sebeple, yeşil ve gri pasaportlar dahil olmak üzere, herhangi bir Schengen ülkesinden geçerli Schengen vizesi olsa dahi pasaportunda KKTC giriş çıkış damgası olan vatandaşlarımızın seyahat planlarını tekrar gözden geçirmelerini tavsiye ederiz.

* Dönüş tarihinizi sonradan değiştirme olasılığınız var ise lütfen bilet alımınızın hemen sonrasında bunu bize info@marmarislines.com adresine elektronik posta yollayarak bildiriniz. Aksi takdirde dönüş tarihinizi sonradan değiştirmeniz mümkün olmayacaktır.