MARMARİS RODOS ADASI ve BODRUM KOS FERİBOT SEFERLERİ

Feribot seferlerimizin başlama tarihi henüz belli değildir.

Yunanistan'ın yaptığı açıklama, Yunanistan'a kabul edilecek milliyet listesi temmuz ayında güncellenecektir. Haziran ayı listesinde Türkiye yer almamaktadır. Yapılacak değişiklikleri sitemizden takip edebilirsiniz.

* Dönüş tarihinizi sonradan değiştirme olasılığınız var ise lütfen bilet alımınızın hemen sonrasında, bize info@marmarislines.com adresine elektronik posta göndererek bildiriniz. Biletin dönüşünün açığa alınması işlemi telefon ile yapılamamaktadır. Biletin dönüşünün açığa alınması işlemi sisteme kayıtlı elektronik posta adresiniz üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde dönüş tarihinizi sonradan değiştirmeniz mümkün olamayacaktır.
Onay Resmi
Dilerseniz resmin üzerine tıklayarak yenileyebilirsiniz
Resim Kodu:

Rezervasyon yapmak için neden siteye kayıt olmalısınız ?

* Unutmayınız ki yapmayı planladığınız rezervasyon uluslararası bir bilet rezervasyonudur.
* Bu kayıt bize yapılacak olan rezervasyon ile ilgili kişiye gerektiğinde ulaşımımızı sağlayacaktır.
* Devamı için lütfen " Siteye Yeni Kayıt " düğmesine tıklayarak "Sisteme Kayıt Sayfası" nı ziyaret ediniz.Rezervasyon yapmak için neden siteye kayıt olmalısınız ?
* Unutmayınız ki yapmaya başlayacağınız rezervasyon uluslararası bir feribot rezervasyonudur.
* Bu kayıt bize yapılacak olan rezervasyon ile ilgili kişiye gerektiğinde ulaşımımızı sağlayacaktır.
* Seferlerde olabilecek değişikliklerin sizlere bildirimlerinde size ait elektronik posta adresinize ve çok acil yada size elektronik posta ile ulaşamadığımız durumlarda telefon ile gerekli bilgilendirmenin yapılmasını sağlayabilmemiz açısından gereklidir.
* Reservasyonunuzda sonradan yapmayı planladığınız değişiklikler ile ilgili taleplerinizi, sisteme kayıt ettirdiğiniz elektronik posta adresinden tarafımıza göndereceğiniz yazılı talepler ile yapabileceğinizi unutmayınız. Bu da sizlerin yapmayı planladığınız seyahatinizdeki feribot rezervasyonunuzun başkaları tarafından da telefon ile aranıp değişiklik yaplımasını engeller. Unutmayınız ki bir başkasıdasizin adınıza bizleri arayıp rezervasyonunuzda bilginiz olmadan değişiklik yapabilir.

SİTEYE YENİ KAYIT
Sisteme Giriş Bilgileri
Elektronik Posta Adresi :  
ELEKTRONİK POSTA ADRESİNİZİ GİRERKEN VE SONRASINDA DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER !
* Lütfen elektronik posta adresinizin tam ve doğru yazıldığından emin olunuz. Buraya girmiş olduğunuz elektronik posta adresiniz, bundan sonra bu sistem üzerinde sizin kullanıcı adınız olacaktır.
* Hotmail.com ve Gmail.com gibi uzantılı ücretsiz mail adresi kullanıyorsanız, sistemden size gönderilecek maillerde lütfen SPAM veya GEREKSİZLER klasörünüde kontrol ediniz.
Sisteme Giriş Şifresi :  
ŞİFRE BELİRLEKEN AŞAĞIDAKİ UYARILARA DİKKAT EDİNİZ !
* Belirleyeceğiniz şifreyi en az 8 karakterden oluşturmalısınız.
* Lütfen elektronik posta adresinize ait şifreyi kullanmayınız.
* Sonradan şifre değiştirmek isterseniz, sisteme giriş yapıp bu alana gireceğiniz şifre yeni şifreniz olarak kayıt edilecektir.
Kişisel Bilgiler
İsim :  
Soyisim :  
İletişim Bilgileri
GSM / Telefon Numaranız :  
LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ
* Sisteme gireceğiniz telefon numarası size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası olmasına dikkat ediniz.
* Sisteme gireceğeniz telefon numarasının tam ve eksiksiz girildiğinden emin olunuz.

   Rezervasyon koşullarını okudum ve kabul ediyorum.ÖNEMLİ UYARILAR

* Sitemizdeki kalkış saatleri ülkelerdeki yerel saatlerdir.

* Türkiye saati ile Yunanistan saati arasında 1 saat farkı bulunmaktadır.

* Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhriyeti'ne (KKTC) giriş çıkış damgası bulunan Türk vatandaşlarının Yunanistan'a girişlerine Yunan Resmi Makamlarınca izin verilmemektedir. Bu sebeple, yeşil ve gri pasaportlar dahil olmak üzere, herhangi bir Schengen ülkesinden geçerli Schengen vizesi olsa dahi pasaportunda KKTC giriş çıkış damgası olan vatandaşlarımızın seyahat planlarını tekrar gözden geçirmelerini tavsiye ederiz.

* Dönüş tarihinizi sonradan değiştirme olasılığınız var ise lütfen bilet alımınızın hemen sonrasında bunu bize info@marmarislines.com adresine elektronik posta yollayarak bildiriniz. Aksi takdirde dönüş tarihinizi sonradan değiştirmeniz mümkün olmayacaktır.