FERİBOT SEFERLERİ

Marmaris - Rodos Adası arasındaki feribot seferlerimiz 16 Nisan 2022 tarihinde başlayacaktır.

Fethiye - Rodos Adası arasındaki feribot seferlerimiz başlamıştır.

* Dönüş tarihinizi sonradan değiştirme olasılığınız var ise lütfen bilet alımınızın hemen sonrasında, bize info@marmarislines.com adresine elektronik posta göndererek bildiriniz. Biletin dönüşünün açığa alınması işlemi telefon ile yapılamamaktadır. Biletin dönüşünün açığa alınması işlemi sisteme kayıtlı elektronik posta adresiniz üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde dönüş tarihinizi sonradan değiştirmeniz mümkün olamayacaktır.
Onay Resmi
Dilerseniz resmin üzerine tıklayarak yenileyebilirsiniz
Resim Kodu:

Rezervasyon yapmak için neden siteye kayıt olmalısınız ?

* Unutmayınız ki yapmayı planladığınız rezervasyon uluslararası bir bilet rezervasyonudur.
* Bu kayıt bize yapılacak olan rezervasyon ile ilgili kişiye gerektiğinde ulaşımımızı sağlayacaktır.
* Devamı için lütfen " Siteye Yeni Kayıt " düğmesine tıklayarak "Sisteme Kayıt Sayfası" nı ziyaret ediniz.Ödeme Şekilleri

Websitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyon ödemelerinde kullanabileceğiniz ödeme şekilleri ve ödeme sonrası işlemler aşağıda açıklanmıştır.

1. Kredi kartı ödemesi

  İnternet web sitesi üzerinden yapacağınız rezervasyonu yine web sitesi üzerinden Yapı Kredi Bankası ve World POSNET üzerinden çalışmakta olan online ödeme sistemi ile ödemesini yapıp rezervasyonunuzu sonuca ulaştırabilirsiniz.


2. Banka Havalesi

  Yapmış olduğunuz ön rezervasyon numarasını alıp aşağıda banka hesap bilgileri verilmiş olan şirketimiz hesabına yaparak dekontunuzu gerek elektronik posta ile gerekse fakslayarak tarafımızdan rezervasyonunuzun konfirmesini sağlayabilirsiniz.
  YAPI KREDİ BANKASI – MARMARIS UZUNYALI TR29 0006 7010 0000 0094 8739 18  - Türk Lirası Hesabı
  YAPI KREDİ BANKASI – MARMARIS UZUNYALI TR59 0006 7010 0000 0095 0634 01  - EURO Hesabı
  YAPI KREDİ BANKASI – MARMARIS UZUNYALI TR47 0006 7010 0000 0095 0634 23  - Amerikan Doları Hesabı


3. Nakit Ödeme

  Yapmış olduğunuz ön rezervasyonunuzu şirketimiz ofislerine uğrayarak ödeme işlemini yapabilir ve tarafımızdan rezervasyonunuzun konfirmesini sağlayabilirsiniz


 

ÖNEMLİ UYARILAR

* Sitemizdeki kalkış saatleri ülkelerdeki yerel saatlerdir.

* Türkiye saati ile Yunanistan saati arasında 1 saat farkı bulunmaktadır.

* Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhriyeti'ne (KKTC) giriş çıkış damgası bulunan Türk vatandaşlarının Yunanistan'a girişlerine Yunan Resmi Makamlarınca izin verilmemektedir. Bu sebeple, yeşil ve gri pasaportlar dahil olmak üzere, herhangi bir Schengen ülkesinden geçerli Schengen vizesi olsa dahi pasaportunda KKTC giriş çıkış damgası olan vatandaşlarımızın seyahat planlarını tekrar gözden geçirmelerini tavsiye ederiz.

* Dönüş tarihinizi sonradan değiştirme olasılığınız var ise lütfen bilet alımınızın hemen sonrasında bunu bize info@marmarislines.com adresine elektronik posta yollayarak bildiriniz. Aksi takdirde dönüş tarihinizi sonradan değiştirmeniz mümkün olmayacaktır.